Daikin Türkiye, 1 SAATLİĞİNE ışıklarını kapattı
Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de doğayı koruyan projelere özel bir önem veren Daikin, elçisi olduğu Dünya Saati etkinliği kapsamında 28 Mart Cumartesi günü, saat 20.30-21.30 arasında ışıklarını kapattı.

Daikin Türkiye, 1 SAATLİĞİNE ışıklarını kapattı

 Daikin, iklim değişikliğine ilişkin farkındalık yaratan bu çalışmayı sosyal medyadan da destekleyerek,paydaşlarını da uygulamaya dahil etti. 2008 yılından beri ülkemizde WWFTürkiye tarafından yürütülen kampanyaya

bu yıl da ‘Dünya Saati Elçisi’ olarak katılan Daikin Türkiye, genel müdürlük, bölge müdürlükleri, bayiler ve fabrikasının ışıklarını 1 saatliğine kapattı. İklim değişikliğine dikkat çekmek ve daha yaşanılabilir bir dünya için her yıl düzenlenen Dünya Saati etkinliği, bu yıl 28 Mart Cumartesi günü saat 20.30-21.30 saatleri arasında gerçekleştirildi. WWF - Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı) tarafından yürütülen Dünya Saati etkinliği tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de kamu kuruluşları, özel şirketler ve bireylerin katılımıyla gerçekleştirildi.Bu yılki etkinliğe Türkiye’de yüzlerce kurum birçok belediye ve valilik ile birlikte, aralarında Topkapı Sarayı,Dolmabahçe Sarayı, Ayasofya Müzesi,Beylerbeyi Sarayı, Küçüksu Kasrı, Galata Kulesi ve Büyük Mecidiye Camisi’nin de bulunduğu anıtsal yapılar da ışıklarını bir saat boyunca kapatarak bu küresel kampanyaya destek verdi.
Daikin Türkiye
Web Tasarım IDS