KALİTE KONGRESİ'NDE DAIKIN RÜZGARI ESTİ
22 YILDIR KALDER TARAFINDAN DÜZENLENEN TÜRKİYE KALİTE KONGRESİ 17-19 KASIM TARİHLERİNDE İSTANBUL’DA GERÇEKLEŞTİ. “EKONOMİ VE İSTİHDAMIN CAN SİMİDİ: GİRİŞİMCİLİK” İSİMLİ OTURUMA SPONSOR OLAN DAIKIN ADINA CEO HASAN ÖNDER DENEYİMLERİNİ PAYLAŞTI.

KALİTE KONGRESİ'NDE DAIKIN RÜZGARI ESTİ

Yönetim kalitesindeki güncel yaklaşımlara, sorunlara ve çözümlere ilişkin bilgileri paylaşmak, refah düzeyi olduğu kadar sorunları da küreselleşen dünyamızda, Türkiye’nin hak ettiği yeri almasına katkı sağlamak amacıyla her yıl KalDer tarafından düzenlenen Kalite Kongresi bu yıl da büyük ilgi gördü.

Avrupa’nın alanında en büyük kalite kongresi olan KalDer Kalite Kongresi, 22 yıldır iş dünyasının gündemini oluşturuyor. Düzenlenen oturumlara 100’e yakın yerli ve yabancı üst düzey yönetici bilgi birikimlerini Türkiye ve çevre ülkelerden gelen özel ve kamu sektörü temsilcilerine aktarıyor. İki gün süren kongreye 3 bini aşkın kişi katılıyor.

Daikin’in sponsoru olduğu “Ekonomi ve İstihdamın Can Simidi: Girişimcilik” oturumunda Daikin Türkiye CEO’su Hasan Önder ve evebirilazım.com CEO’su Veysel Berk, Hürriyet Gazetesi Ekonomi Müdür Yardımcısı Sadi Özdemir moderatörlüğünde tecrübelerini paylaştı. Yaklaşık bir buçuk saat süren oturum, izleyiciler tarafından büyük bir ilgi gördü.

İş dünyasının önde gelen yöneticilerinin katıldığı oturumların yanı sıra kongrenin son gününde yapılan Türkiye Mükemmellik Ödül töreniyle de çeşitli şirketler ödüllerine kavuştu.

KALİTE KONGRESİ’NDE DAIKIN

Daikin Türkiye
Web Tasarım IDS