PASAPORTUNU HAZIRLA!
DAIKIN GLOBAL TRAINEE 2015 YAKLAŞIYOR… İKLİMLENDİRME SEKTÖRÜNÜN LİDER KURULUŞU OLARAK GENÇLERE BENZERSİZ BİR KARİYER İMKANI SUNAN DAIKIN, GLOBAL TRAINEE PROGRAMI’NIN BU YIL 4’ÜNCÜSÜNÜ DÜZENLİYOR. KÜRESEL İŞ PLANI DOĞRULTUSUNDA GELECEĞE YATIRIM YAPAN DAIKIN, ÜNİVERSİTEDEN YENİ MEZUN GENÇ YETENEKLERİ İŞ HAYATINA KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYOR. SİZ DE İŞ HAYATINA DAIKIN GÜVENCESİ İLE AVRUPA’DA BAŞLAMAK İSTİYORSANIZ, GLOBAL TRAINEE 2015’İ KAÇIRMAYIN.

PASAPORTUNU HAZIRLA!

Dünya çapında 56 bin çalışanı, yıllık 20 milyar doları bulan cirosu ile 160 ülkede faaliyet gösteren Daikin, ısıtma, soğutma ve havalandırma sektöründeki 90 yıllık tecrübesini gençlere aktararak geleceği şekillendiriyor.

Lideri olduğu iklimlendirme sektörünün genç yeteneklerin katılımı ile gelişeceğine inanan Daikin, artık gelenekselleşen Daikin Global Trainee Programı ile gençleri geleceğe hazırlıyor. Bugüne kadar üniversiteden yeni mezun 12 gencimize Daikin çatısı altında benzersiz bir kariyer imkanı sunan Daikin Global Trainee Programı, bu yıl 4’üncü kez düzenleniyor.

Daikin çatısı altında iş hayatına atılarak, kariyer basamaklarında hızla yükselmek isteyen genç yetenekleri ‘geleceğin yöneticileri’ olarak hazırlayan Daikin Global Trainee, bu yıl da üniversiteden yeni mezun 4 başarılı gencimizi arıyor.

Daikin Türkiye
Web Tasarım IDS