‘SÜPER’LER CENEVRE’DE ŞOV YAPTI
CENEVRE OTOMOBİL FUARI YİNE YILIN EN İYİ MODELLERİNE EV SAHİPLİĞİ YAPTI. SÜRÜCÜSÜZ RINSPEED İLE TUZLU SU İLE ÇALIŞAN ELEKTRİKLİ SÜPER SPOR OTOMOBİL NANOFLOWCELL, FERRARI VE AUDI GİBİ DEV MARKALARDAN AŞAĞI KALMADI. İŞTE CENEVRE’NİN EN ÇOK KONUŞULANLARI…

‘SÜPER’LER CENEVRE’DE ŞOV YAPTI

 Avrupa’nın hatta dünyanın en önemli otomobil fuarlarından biri Cenevre Otomobil Fuarı 5-15 Mart tarihlerinde

gerçekleşti. Bu yıl 85’incisi düzenlenen fuarda 130 yeni model ve konsept, 700 bini aşan ziyaretçinin karşısına çıktı. 220 markanın 900 model araçla yer aldığı fuarda astronomik fiyatlı spor otomobillerden yakıt cimrisi SUV’lara; şehir içi kullanım için ideal küçük araçlardan, sürücüye ihtiyaç olmayan arabalara kadar geniş bir model yelpazesi vardı.
Cenevre’de en çok göze çarpan otomobil kuşkusuz Rinspeed’in konsepti oldu! İsviçreli Rinspeed firmasının
tanıttığı Budii isimli sürücüsüz konsept otomobil,yüksek teknolojinin tüm nimetlerini üzerinde barındırıyor olmasıyla tüm dikkatleri üzerine çekti. Tam anlamıyla geleceğin otomobili Budii’de, parmak izi ile kapıları açabiliyor, teleskopik kamera ile yüksek güvenlikli sürücüsüz seyir keyfi yaşayabiliyorsunuz! Sahip olduğunuz akıllı telefon ve diğer donanımlarla da uyum içinde çalışan Rinspeed Budii’nin, direksiyonu istendiğinde diğer tarafa alınabiliyor.
Daikin Türkiye
Web Tasarım IDS